Skena filmash në Elbasan/ I riu ikën me vrap i tmerruar nga lukunia e qenve që e sulmojnë

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 14.05.2022, 22:03

Një skenë që rrallë të qëllon ta shikosh, ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Një i ri është filmuar duke ikur i tmerruar me vrap për t’i shpëtuar një lukunie të vërtetë qensh. Mbi 10 qen duket se si e ndjekin me vrap të riun i cili nuk di ku të fshihet më parë. Urojmë që djali të mos ketë pësuar dëmtime dhe gjithashtu Bashkia të marrë masat e nevojshme për të gjetur një sistemim për kafshët e rrugëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit