Mjeti përplas këmbësorin në Kavajë, 45-vjeçari vdes në vend

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14.05.2022, 13:47

Një aksident tragjik është regjistruar në qytetin e Kavajës. Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Tragjedia ka ndodhur pak pas mesnate, teksa policia ka kapur shoferin.. Viktima nuk është identifikuar ende, ndërsa bëhet e ditur se është rreth 45 vjeç. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Policia:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. S., 62 vjeç, pasi ditën e sotme, në orën 01:50, duke drejtuar mjetin, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, një shtetas rreth 45 vjeç, ende të paidentifikuar

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit