Amber Heard po e urrjenë, mblidhen 4 milionë firma për ta hequr nga roli i një filmi

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14.05.2022, 01:43

Një peticion që kërkon që DC Warner Bros të heqë Amber Heard nga roli i Mbretëreshës Mera në Aquaman 2 tani ka tejkaluar 4 milionë firma, teksa gjyqi i saj për dhunë nga Johnny Depp do të vazhdojë javën e ardhshme.

E tmerrshme! Amber vazhdon të tregojë në gjykatë dhunën e Depp: Futi shishen brenda në vaginë!

Peticioni Change.org u krijua nga Jeanne Larson dhe u kërkua që Amber Heard të largohej nga roli në film.

Deri ne mëngjesin e së premtes, peticioni kishte arritur në 4,004,160 firma dhe synon të shkojë deri në 4,500,000 firma për t'u bërë premtimi kryesor i nënshkruar në rrjetin e mbështetësve të peticioneve në internet.

Amber Heard mori qëndrimin për të përshkruar romancën e saj të stuhishme me Johnny Depp përpara se përdorimi i shfrenuar i drogës dhe abuzimi i dyshuar në familje ta përkeqësonte atë.

Kujtojmë se Depp po padit Heardin për t’i marrë 50 milionë dollarë, duke pretenduar se ajo ka shpifur dhe po i shkatërron karrierën e tij pas një artikulli të Ëashington Post të vitit 2018, në të cilin ajo e përshkroi veten si një e mbijetuar e abuzimit në familje. Ndërkohë, Heard ka ngritur kundërpadi për 100 milionë dollarë dhe pas tre javësh qëndrimi në heshtje në sallën e gjyqit gjatë dëshmisë së Depp, ajo tregoi versionin e saj. Heard është akuzuar disa herë për aktrim dhe se ka për qëllim vetëm paratë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit