Alarmon babai i të miturës në Tiranë: Vajza më ka ikur nga shtëpia

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 12.05.2022, 15:26

Është raportuar sot zhdukja e një të miture në Tiranë. Rasti është denoncuar në polici nga shtetasi F. K., 47 vjeç, i cili ka kallëzuar se vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e saj, ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit