Ronela Hajati: Në Eurovizion u duka si shpirt

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 12.05.2022, 14:30

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka komentuar për herë të parë pamjen e saj në Eurovizion. Këngëtarja ka deklaruar se i ka pëlqyer vetja dhe se i është dukur si shpirt.

Ditën e djeshme ajo festoi duke qarë me stafin dhe mbështetësit e saj pasi performanca në YouTube ka marrë mbi 1 Milion klikime.

Këngëtarja ka bërë bujë me performacën e saj në Europë, teksa komentet negative nuk kanë patur të ndalur. Mbështetësit e saj po ashtu kanë qenë të shumtë dhe mendonin se kënga duhej të ishte mes të kualifikuarave.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit