PAMJE EKSKLUZIVE/ Policia ndalon Romeo Veshajn!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 12.05.2022, 14:12

Pak orë më parë, mediat publikuan, se një avokat nga Korça do të ngrinte padi për dy vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donald Veshaj, pasi kanë regjistruar një videoklip në muzeun e Korçës.

Romeo Veshaj :: Biografia

Së fundmi, në redaksinë e JOQ ALBANIA kanë mbërritur pamjet, kur efektivët e policisë ndalojnë një nga vëllezërit, Romeon.

Xhiruan “Picasso-n” te muzeu i Korçës, padi për vëllezërit Veshaj dhe Elgid Dodën: Dëmtuan ikonat

Mirëpo, shihet se ai është ndaluar vetëm për shkelje të rregullave në qarkullimin rrugor dhe është lënë i lirë, pasi mesa duket efektivët qenkan fansa të tij.

Kur është larguar ai i ka dhënë dorën policëve dhe ka hipur në makinë e tij luksoze.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit