Dy gola për dy minuta, Juventusi përmbys Interin

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 11.05.2022, 22:23

Juventusi dhe Interi po përballen me njëri-tjetrin në finalen e Kupës së Italisë, me të dyja skuadrat që kërkojnë trofeun. Pjesa e parë u mbyll me avantazhin 0-1 të Interit, ndërsa me fillimin e të dytës Juventusi përmbysi gjithçka për dy minuta.

LIVE JUVENTUS-INTER 2-1 50′ Aleks Sandro, 52′ Vlahoviç / 7′ Barela

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit