Nuk ishte vetëm, Mbappe dhe futbollisti tjetër i PSG-së “kapen mat” në Madrid

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 10.05.2022, 09:32

Kilian Mbappe "kapet mat" në Madrid. Francezi është parë duke drekuar në një restorant të famshëm në kryeqytetin spanjoll. Madje mediat kanë zbuluar se ai nuk ka qenë vetëm, por në shoqërinë e shokut të tij të skuadrës, Achraf Hakimi, i rritur në këtë qytet dhe që gjithashtu Reali dëshiron ta rikthejë në ekip.

A ishte Mbappe atje për të takuar drejtuesit e Realit? Të nënshkruajë kontratën e tij të ardhshme? Ose thjesht për të filluar të njihet më mirë me Madridin? Kësaj pyetje nuk mund t'i përgjigjet askush, por nga raprtimet, dyshja e PSG-së, Benzema-Hakimi mund të veshë fanellën e Real Madridit sezonin tjetër.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit