VIDEO/ Momenti kur sulmohen lojtarët e FC Shkupit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 08.05.2022, 21:21

Mbrëmë në Tetovë, me të arritur në satadium janë sulmuar klubi dhe lojtarët e FC Shkupit.

Drejtori sportiv i FC Shkupit ka pohuar për Tv21 se ka futbollist të lënduar.

Ndryshe, paraprakisht në pikëpagesën Shkup-Tetovë, policia ka kthyer mbrapsht tifo-grupin e FC Shkupit, Shvercerat.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit